o zvířatech

25. července 2007 v 19:43 | Weltmeer.blog.cz |  Vtipy
Přijde žaba k veterináři a má na hlavě ponožku. Ježiši žábo co se ti stalo? Drž hubu, to je přepadení ...
Sedí žába na studni. Kolem jede princ a už z dálky slyší žábu volat:
"Jestli mě políbíš, tak něco dostaneš."
Princ neváhá ani vteřinu a žábu políbí. A ta okamžitě reaguje:
"Dostaneš ekzém."
Zvířátka v lese si postaví kadibudku a hned druhý den po kolaudaci stavby je v ní rozbité okénko. A tak zvířátka svolají sněm a ptají se, jak se to stalo. Přihlásí se zajíc a říká: "Medvěd si se mnou včera utřel zadnici a prohodil mne okýnkem." Zvířátka si řeknou, že na medvěda nemůžou, a tak že to opraví sama. Třetí den jsou ale už vyražené i dveře, a tak se sněm opakuje. Tentokrát nahradila toaleťák liška, a protože se do okénka nevešla, vyrazil s ní medvěd dveře. Zvířátka to opět opraví, ale následující den je už budka rozmlácená na třísky rozptýlena po celém lese. A tak se zvířátka na sněmu smutně ptají: "Tak kým se utřel tentokrát ?" Přihlásí se ježek.
"Ále, člověče - musel jsem utratit psa." "Co - byl vzteklej?" "No, nadšenej zrovna nebyl."
Přijde takhle malá želvička ke stromu,povzdychne si a začne se na něj drápat.Leze,leze, až se vydrápe do koruny,tam roztáhne tlapičky a skočí.Rozplácne se dole na zemi..Po chvíli se probere,oklepe se,znovu se došourá ke stromu,povzdychne si a drápe se zpátky nahoru.Když je v koruně,zase roztáhne tlapičky a prásk ho na zem.A tak pořád do kolečka..
Na vedlejším stromě na to koukaj dva ptáci a jeden z nich se poškrábe na hlavě: "Ty, hele, neměli by jsme jí říct, že je adoptovaná?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama